Bohoslužby

Bohoslužby se konají v každou neděli a o církevních svátcích od 9:30 v kostele na Dr. Zikmunda Wintra 746/15.
Aktuální přehled bohoslužeb najdete v kalendáři pravidelných setkání.
Ohlášky, tedy pravidelné informace ze sboru i církve v pracovní verzi jsou k nahlédnutí zde.

Nedělní bohoslužby jsou vyvrcholením každotýdenního života našeho společenství i důležitým momentem pro osobní víru a zbožnost. Během bohoslužeb zpíváme, čteme z Bible a promýšlíme, v čem je její aktuální poselství pro nás. Jsme také zváni k modlitbě a ke chvílím ticha, kdy nasloucháme Bohu a sami sobě.

Bohoslužby jsou otevřené všem. Kostel není pouze pro vybrané či členy sboru, ale pro kohokoli, kdo se nechá oslovit tím, co křesťanská tradice člověku nabízí. Pro děti je připraven vlastní program, tzv. nedělní škola. Nejen pro rodiče těch nejmenších dětí je během bohoslužeb připravena vedlejší místnost (kuchyňka), kam je zvuk z kostela přenášen pro případ, že je nutné se ze shromáždění vzdálit.
Vždy první neděli v měsíci a na velké křesťanské svátky slavíme svatou večeři Páně.

Bohoslužby jsou vysílány v přímém přenosu. Vysílání je zpravidla zahájeno několik minut před začátkem.

Živé vysílání a záznamy z minulých vysílání jsou dostupné na YouTube ČCE Praha - Dejvice.

Zde můžete pomocí QR platby přispět do nedělní sbírky:

qr-sbirka-100-bl

qr-sbirka-200-gr